Elektroninė prezentacija:

Efektyvus būdas pranešti apie Jūsų įmonės veiklą ar prekės ženklą. Tai yra Jūsų įmonės ar prekės ženklo, produkcijos pristatymas pasitelkiant mulmimedija. Tam, kad Jūsų prezentacija būtų efektyvi neužtenka tik standartinių Microsoft Power Point šablonų ir teksto, reikia dar ir vaizdinės informacijos. Prezentacija – tai pagalbinis įrankis perteikti svarbią informaciją, todėl joje turi būti daugiau dėmesio skiriama grafikams, grafiniams elementams, spalvoms ir šriftui.

Prezentacijų kūrimas turi būti patikėtas profesionalams, nes tai viena iš įmonės firminio stiliaus dalis.
 

Profesionali prezentacija turi vienyti tekstą, animaciją, garsus ir informaciją.

 
Vieną kartą sukurta el. prezentacija gali būti panaudojama daug kartų. Tai gali būti patalpinta Jūsų el. svetainėje, prisegta prie naujienlaiškio, rengiant pranešimus prieš auditoriją, arba parodant savo klientams. Sukurti prezentacijos skaidrių šablonai gali būti naudojami kelis kartus, keičiant informaciją, arba rengiant naują pranešimą.

Tam, kad prezentacijos būtų efektyvesnės ir galėtų sudominti auditoriją, siūloma naudoti animaciją bei infografiką.
Naudojant infografikos metodą, Jūsų atlikti tyrimai, statistiniai duomenys bus patrauklūs ir lengvai suprantami visiems. Tai inovatyvus būdas sudėtingai informacijai pateikti įdomiau. Joje naudojami grafiniai elementai, skaičiai, simboliai ir šriftai atitinkantys Jūsų įmonės firminiam stiliui.