Dauguma darbo procesų vyksta internetinėje erdvėje. Todėl labai svarbu turėti išvaizdų internetinį puslapį, kuriame būtų suderinti visi elementai – spalvos ir šrifto deriniai. Internetinės svetainės dizainas turi būti pritaikytas taip, kad vartotojas lengvai rastų visą reikiamą informaciją, kad tai, kas yra aktualiausia, būtų ryšku ir matoma.

Atsižvelgus į Jūsų veiklos pobūdį, firminį stilių ir pateiktą reikalingą naudoti informaciją – sukuriamas internetinės svetainės dizainas. Visi elementai derinami pagal svetainės programavimo reikalavimus, o spalvų paletė ir šriftai parenkami atsižvelgiant į firminį stilių. Sukurtas ir suderintas dizainas internetinei svetainei  perduodamas internetinės svetainės programuotojui ir taip sukuriamas elektroninis Jūsų įmonės įvaizdis.

Šiuolaikinėje komunikacijoje neužtenka vien gražios ir informatyvios svetainės, dar reikalinga ir išorinė reklama kituose portaluose. Geriausias būdas sudominti vartotojus ir atkreipti jų dėmesį į Jūsų produktą, įmonę ar prekės ženklą – svarbu sukurti kuo labiau įdomesnį, patrauklesnį web banerį.

 

Galime sukurti dviejų rūšių banerius:

 

  • Statiniai baneriai – tai nejudantys, paveikslėlio ir teksto pavidalo reklaminis skelbimas, ant kurio paspaudus nukeliaujama į Jūsų internetinę svetainę ar atidaroma reikalinga PDF ar kita informacija. Dažniausiai statiniuose baneriuose naudojamas įmonės ar prekės ženklo pavadinimas su patrauklia grafika. Tai informatyvus būdas, kuo labiau reklamuoti savo prekės ženklą ar įmonę.
  •  

  • Dinaminiai baneriai – animuotas paveiksliukas su judančiu vaizdu. Šie baneriai geriausiai tinka akcijoms, naujienoms, nes jie patraukia klientų akis. Dinaminiai baneriai kuriami .gif ir.swf formatu. Gif formatu kuriami baneriai yra judantys ir nesunkiai kuriami, o .swf formatu naudojama flash animacija, todėl šie baneriai yra sudėtingesni.
  •  
    Kuriame įvairių dydžių ir formatų web baneriai. Juos kurdami visuomet atsižvelgiame į konkretaus projekto, internetinės svetainės, kurioje bus talpinama, techninius reikalavimus.
     

    Reklaminiai skydeliai atkreipia potencialių vartotojų dėmesį ir sukuria patrauklesnį svetainės įvaizdį.